Seniorzy

Seniorzy PCK, wolontariat senioralny, wolontariat dla seniorów, Polski Czerwony Krzyż Pomorze, Gdańsk pck.pomorze.pl

Znaczna część naszego społeczeństwa to seniorzy, dlatego nasze działania są skierowane również specjalnie do starszych członków naszego społeczeństwa.

Szanownych seniorów zapraszamy do wolontariatu! Jeśli mają Państwo ochotę spędzić twórczo czas, pomagać innym, poznać inne zaangażowane osoby i dobrze się bawić, bo w PCK nie da się nudzić :), to zapraszamy do wolontariatu. Nasza organizacja opiera się w całości na wolontariacie, a wasza wiedza, doświadczenie i energia będą cennym wkładem, jaki możecie wnieść do PCK. Zapraszamy!

warszaty dla seniorów, Polski Czerwony Krzyż Pomorski Oddział Okręgowy Gdańsk, wolontariat seniorzy, PCK pck.pomorze.pl

Dla seniorów organizujemy także warsztaty i zajęcia edukacyjne. O szczegóły aktualnej oferty prosimy pytać w najbliższym Oddziale PCK oraz zachęcamy do śledzenia naszej strony na FB, gdzie zawsze są najświeższe informacje.

Dla osób starszych chorych lub samotnych organizujemy paczki świąteczne. Również zachęcamy Państwa do udziału w ich przygotowywaniu.

Dla osób niesamodzielnych świadczymy usługi opieki Sióstr PCK, zarówno dotowane przez państwo, jak i komercyjne na życzenie.

Opieka dla seniorów, opieka dla osób starszych, chorych, usługi opiekuńcze Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pomorze, opieka dla osób niesamodzielnych, Polski Czerwony Krzyż PCK Gdańsk pck.pomorze.pl

Zapraszamy do działania z nami i skorzystania z naszej oferty!