Zabezpieczenia medyczne imprez

Zabezpieczenia medyczne imprez masowych, PCK Pomorze, Polski Czerwony Krzyż Pomorze Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Reda, Rumia, Grupy Ratownictwa PCK pck.pomorze.pl

Jako Polski Czerwony Krzyż na Pomorzu świadczymy usługi związane z zabezpieczeniem medycznym imprez, wystawieniem patroli ratowniczych na różnego rodzaju wydarzeniach, jak i również współpracujemy z innymi jednostkami przy zabezpieczeniach imprez masowych.

Posiadamy zespół złożony z kilkudziesięciu ratowników systemu, ratowników medycznych, lekarzy i pielęgniarek. Poprzez nacisk na systematyczne ćwiczenia indywidualne, uczestnictwo w manewrach na terenie kraju jak i również za granicą Polski, dbamy o ciągły wysoki poziom wyszkolenia naszego personelu medycznego.

Opener, Zabezpieczenia medyczne imprez, Polski Czerwony Krzyż, Grupa Ratownictwa PCK, PCK Pomorze pck.pomorze.pl

Posiadamy duże doświadczenie w zabezpieczeniach pod względem medycznym dużych imprez takich jak: Open’er Festival w Gdyni (zabezpieczamy od roku 2007 do dnia dzisiejszego), Orange Warsaw Festival, Coke Life Music Festival, Światowe Dni Młodzieży w Krakowie czy też Maraton Solidarności w Gdańsku.

Jednocześnie realizowaliśmy zabezpieczenia imprez miejskich i gminnych  na zlecenie Urzędów Miast i gmin. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie gwarantując usługę na najwyższym poziomie zgodną ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa.

Posiadamy szeroki zasób wyposażenia ratowniczego i medycznego. Całość sprzętu jest na bieżąco serwisowana i utrzymywana w pełnej sprawności technicznej. Jednocześnie całość wyposażenia spełnia wszystkie wymagania przy realizacji zabezpieczeń imprez pod kątem bezpieczeństwa uczestników wydarzenia.

Kontakt w sprawie zabezpieczeń Artur Ceynowa tel: 886 579 408 lub Biuro Pomorskiego Oddziału Okręgowego, pełne dane w zakładce Kontakt.